ACTIVITIES

WORKSHOPS

Майстер класи SHOW Time — це можливість для танцюристів отримати досвід навчання у висококваліфікованих хореографів, які будуть активно стимулювати їх танцювальну творчість.

Кожен клас, будь то в сучасному або хіп-хоп стилі, триває 60 хвилин. Цей освітній компонент заходу — це чудова нагода для танцюристів вчитися і висловлювати свої думки. Престижні нагороди також присуджуються під час семінарів для заохочення танцюристів, які виділялися під час заходу. Унікальний навчальний досвід! Учасники можуть також зустрітися з танцюристами і хореографами в кінці майстер класів.

ALL STARS SHOWCASE

All Stars Showcase — це унікальне танцювальне шоу, в якому беруть участь кращі танцюристи конкурсу, а також всесвітньо відомі артисти нашого фестивалю.

Серед усіх номерів, представлених на протязі всього конкурсу, наші судді вибирають 8 кращих вистав, які будуть мати можливість танцювати другий і останній раз на сцені. Так само свої шоу покажуть зіркові судді фестивалю та запрошені гості.

AFTER PARTY

Вечірка SHOW TIME After — вечірка всіх учасників, що бажають відсвяткувати свою загальну пристрасть до танцю в святковій атмосфері!

Захід After Party, проведене відразу після фестивалю, зазначає всі зусилля танцюристів на конкурсі. Він об’єднує танцювальне і вокальне співтовариство незабутнім чином! Танці, музика, веселощі і багато іншого! Це вечірка, яку не можна пропустити!

ARTIST PHOTO SESSION

Artist Photosession — це можливість всім учасникам фестивалю, безкоштовно взяти участь у фотосесіях від крутих фотографів Show Time.

В рамках фестивалю, всі учасники зможуть взяти участь у фотосесії від наших фотографів. Будуть запропоновані два формати «Танцюристи серед Нас» — це міська фотосесія з декількома локаціями по місту. Так само фотосесія на самому фестивалі, брендованої зоні. До зустрічі на фестивалі.

d
PHOTO BY LITTLE SHAO

MAKE UP

make up show time

Послуга MAKE UP SHOW TIME — у всіх учасників буде можливість зробити собі професійний макіяж на нашому фестивалі.

Презентація є надзвичайно важливою частиною підвищення присутності танцюриста на сцені та побудови атмосфери вистави. Добре зроблений макіяж,  може підсилити продуктивність, підкресливши найбільш елегантні та виразні риси артиста, відображаючи настрій твору та мінімізуючи будь-які небажані недоліки або плями. Наявність бездоганного обличчя також є великою перевагою. Сценічний макіяж також служить танцівникові, дозволяючи їму повністю зануритися у виставу за допомогою фізичних перетворень, які створює сценічний макіяж. На нашому фестивалі працюватимуть п’ять майстрів по Мейкапу, які з задоволеннямя зроблять ваш виступ ще чарівнішим. Послуга платна, та буде навадись за переднім записом.

AUTOGRAPH SESSION

AUTOGRAPH SESSION STARS — кожний учаснік фестивалю зможе зробити фото зі своїм улюбленним танцюристом суддею, та заполучити його автограф.

Інформація скоро зь’явиться…