FAQ

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, задайте його через форму месенджера.
До зустрічі на фестивалі!

ПРАВИЛА ТА СЦЕНА

Хто може брати участь у фестивалі?

У фестивалі можуть прийняти участь вокалісти та танцюристи українських і зарубіжних шкіл, студій, клубів та усі бажаючі.

Для участі у фестивалі необхідно підтвердити вік учасника під час реєстрації будь яким документов, що посвідчує особу, де буде вказана дата народження учасника.

Чи буде знижка, якщо я беру участь в різних номінаціях?

Ми не надаємо знижки на фестиваль, ціни фіксованні для кожної номінації

Чи зможемо ми пройти номер на сцені, перед виступом?

Так, у кожного учасника вокального дня і команд танцювальних номерів, буде можливість розвести свій номер на головній сцені.

Вокалісти зможуть зробити свій саундчек і відбудувати мікрофон.

Танцюристи зможуть пройти свої малюнки номерів без музики. Час репетицій на сцені буде відомо трохи пізніше.

Які розміри має сцена?

Мінімальні розміри сцени 12 м в ширину і 8 м в глибину.

Коли буде доступний таймінг фестивалю?

Розклад фестивалю буде доступно за два дні до заходу. І буде опублікований на всіх інформаційних майданчиках фестивалю.

Чи можна повернути гроші, якщо один з моїх танцюристів покине свою групу або нам потрібно скасувати номер?

Повернення коштів у разі відмови від участі розглядається індивідуально в кожному окремому випадку. Повернення коштів може бути не виконано або виконано не в повному обсязі, в залежності від ситуації. Організатор залишає за собою право не виконувати повернення.

Якщо музика перевищує таймінг?

Тривалість вашої композиції повинно бути не більше часу, зазначеного у номінації, допускається превищення тривалості на 5 секунд.

За скільки номерів мені потрібно бути готовим?

Всі учасники повинні бути присутніми на місці проведення змагання за дві години до виступу Учасник(и) повинні з’явитися в зоні виклику (call place) за п’ять номерів до виступу.

Яка система суддівства і оцінювання?

Танцювальні дні будуть оцінюватися за однаковими критеріями:
Техніка (45 балів) Музичність; синхронність; виконання / контроль; відповідність танцювальному стилю.

Хореографія (20 балів) Використання сцени; формування форм / малюнків; рівні; креативність рухів, музики та перестроювань.

Перформанс (30 балів) Видовищність; реакція глядача; інтенсивність; впевненість; присутність; командний дух; взаімодія; цілістність; творче та смислове наповнення.

Презентація (5 балів) Костюм; волосся; макіяж; аксесуари; вираз облича.

 

У разі рівної кількості балів виграє найвищий показник техніки. У разі, якщо оцінка техніки також буде рівною, найвищий показник перформансу. Також всі учасникі отримають копію кожної оцінки та коментарі від суддів після фестивалю на пошту.

АКТИВНОСТІ ФЕСТИВАЛЮ

Які призи та нагороди фестивалю?

VOCAL DAY
Всі учасники фестивалю в усіх категоріях отримують дипломи за участь у фестивалі. У всіх категоріях призери (1 — 3 місця) нагороджуються медалями або кубками, іменними дипломами, призами від партнерів. Додаткові грошові та цінні призи: ГРАН-ПРІ фестивалю нагороджується грошовою винагородою 10 000 грн.
CLASSIC DAY

Всі учасники фестивалю в усіх категоріях отримують дипломи за участь у фестивалі. У всіх категоріях призери (1 — 3 місця) нагороджуються медалями або кубками, іменними дипломами, призами від партнерів. Додаткові грошові та цінні призи. У категорії SOLO, переможець вікової категорії ADULTS нагороджується путівками до ATMOSPHERE DANCE CAMP або сертифікатом на участь у THE CHELLENGE 2019.

STREET DAY

Всі учасники фестивалю в усіх категоріях отримують дипломи за участь у фестивалі. У всіх категоріях призери (1 — 3 місця) нагороджуються медалями або кубками, іменними дипломами, призами від партнерів.

Додаткові грошові та цінні призи: У номінації BEST DANCE SHOW, команда-переможець вікової категорії ADULTS нагороджується грошовим призом у розмірі 500$, категорії SENIOR — безкоштовною участю у фестивалі «THE CHALLENGE».

У номінації STREET PERFOMANCE, команда-переможець категорії CREW / MEGACREW вікової категорії ADULTS нагороджується грошовим призом у розмірі 250$.

У категорії SOLO, переможець вікової категорії ADULTS нагороджується путівками до ATMOSPHERE DANCE CAMP або сертифікатом на участь у THE CHELLENGE 2019

У категорії BATTLE ALL STYLES — танцюрист вікової категорії ADULTS, який посів перше місце, отримує грошовий приз у розмірі 300$, друге місце — 100$.

Що таке АКТИВНОСТІ і як в них взяти участь?

Активності — це додаткові заходи фестивалю, які роблять його різноманітніше для наших учасників, що б перебування на фестивалі було ще цікавіше і відбувалося з більшою користю. Нам цікаво розвивати і давати додаткові можливості навчання. У наших заходах зможуть взяти участь всі бажаючі, якщо вік відповідає заходу.

Як можна зареєструватися на майстер класи?

Просто зайдіть на нашу домашню сторінку, натисніть кнопку «Брати участь» і виберіть потрібний майстер клас. Потім ви повинні увійти або зареєструватися для реєстрації. Також можливо зареєструватися безпосередньо на місці перед семінарами.

НОМІНАЦІЇ / КАТЕГОРІЇ

Що таке номінація BEST DANCE UKRAINE STUDIO і як вона присуджується?

В номінації BEST DANCE STUDIO зійдуться команди та коллективи з різних міст, готові боротися за головний приз — Кубок Фестивалю. Це не танцювальна номінація, а командно залікова.

Від танцювальної студії може виступати кілька команд в різних напрямках, та категоріях, але мета у всіх одна — принести максимальну кількість балів у скарбничку своєї танцювальної Сім’ї. Від роботи всієї команди і кожного учасника, окремо залежить кінцевий загальний результат.

Бали, отримані за успішний виступ кожної команди студії, або сольного учасника, підуть в загальний залік і за сумою балів буде визначено переможця. Чим більше призових місць займуть танцювальні команди студії, танцюристи, тим більше ймовірність стати володарем Кубка. Змагання команд проходитимуть у різних вікових категоріях — від самих маленьких «Міні» (до семи років) до дорослих старше 16 років. Все, що заробить команда, буде підсумовуватися в загальний залік танцювальної студії, яку представляв колектив, або танцівник.

Бали будуть нараховуватися  у всіх вікових категоріях, стилях та номінаціях і підсумковиватись за два танцювальних дні. Переможець визначиться 19 травня після фінального виступу.

Чи може учасник в Дуеті або Тріо бути молодше або старше. І куди реєструватись?

Якщо танцюристи не мають однакового танцювального рівня, найвищий рівень танцюриста використовується для класифікації рутини (Rising/Pro).
Або танцюристи різного року народження, то категорія повинна бути кваліфікована за старшому учаснику.

*приклад: Одному танцюристу 16 рокив, другому 12 - вікова кваліфікация іде як: Adults  

Реєстрація

Як зрозуміти, в який напрямок мені зареєструватися?

Наш фестиваль буде розділено на три дні:

17 травня — для вокалістів: учасники можуть співати як Рок, так і Реп.

18 травня — танцюристів класичних напрямків:

JAZZ / MODERN / CONTEMPORARY. У цій номінації танцюристи і команди, можуть використовувати такі традиційні форми джазу як Charleston, Lindy Hop, Swing, Boogie Woogie і інші. І такі сучасні форми, як Modern, Jazz Modern, Lyrical Jazz, Broadway Jazz, Afro Jazz і т.д. Та сучасним сценічним стилем Contemporary з його розмаїттям технік і експериментальних форм.

19 травня — танцюристів стріт напрямків:

У номінації HIP-HOP, категорії SOLO, DUO / TRIO — танцюристи можуть використовувати такі стилі як: Hip-Hop Choreography, House, Break Dance, Hip-Hop Old Style / New Style, Popping, Krump

 

PERFORMANCE

У номінації PERFORMANCE (виступи зі смисловим і тематичним наповненням), категорії SOLO, DUO / TRIO — танцюристи можуть використовувати такі стилі як: Hip-Hop Choreography, Jazz Pop, Street Jazz, Jazz Funk, Vogue, Waacking, Twerk, Dancehall

 

STREET PERFORMANCE

У цій номінації команди категорії CREW / MEGACREW, можуть використовувати такі стилі як: House, Break Dance, Hip-Hop Old Style / New Style, Popping, Krump, Hip-Hop Choreography, Jazz Pop, Street Jazz, Jazz Funk, Vogue, Waacking, Twerk, Dancehall та ін. cтріт напрямки.

Чи можливо замінити музику, після реєстрації?

Ви зможете змінити свою фонограму в кабінеті реєстрації до кінця терміну реєстрації, зайшовши до свого кабінету на сайті заходу.

Зміна фонограми після кінця терміну реєстрації, може бути змінена після додаткової оплати у розімрі 100 грн.

Чи можна повернути гроші, якщо один з моїх танцюристів покине свою групу або нам потрібно скасувати номер?

Повернення коштів у разі відмови від участі розглядається індивідуально в кожному окремому випадку. Повернення коштів може бути не виконано або виконано не в повному обсязі, в залежності від ситуації. Організатор залишає за собою право не виконувати повернення.

Участь керівника в фествалю?

Участь керівника у фестивалі є безкоштовною, якщо він виступає в команді його вікової категорії. Також необхідно вказати це, під час акредитації команди або повідомити info@showtime-fest.com

Як визначити чи прийнята моя заявка. Що я зареєстрований?

Інформація скоро з’явиться

Місце Проведення / Локація

Яка офіційна адреса фестивалю?

DNIPRO / UKRAINE

ТЦ «ПРИОЗЕРНИЙ» / BOMBASTIC CENTER

ВУЛ. БОБРОВА, 1

Карта

Як дістатися до фестивалю?

Інформація скоро з’явиться

Де можна зупинитися іногороднім?

Для Вас приготували декілька варіантів проживання, при паролі «showtime» працює скідка:

Проживання в хостелі «Смайл»:  в 12-ті місному номері 110грн / добу; в 6-ти місцевих 135 грн / добу. 2-х місний номер 350грн / добу — ціна вказана за одну людину.
У хостелі «Друзі» в 10-ті місцевому номері 120 грн / добу; в 6-ті та 8-мі місцевих номерах 135 грн / добу, в 4-х місцевому номері 150 грн / добу — ціна вказана за одну людину.

Сайт:  hostel.dp.ua

Чи можна буде перекусити на фестивалі?

Фестиваль буде проходити в торговому центрі, в якому на першому поверсі є великий супермаркет. Поверхами вище є кухні швидкого харчування і ресторани. На самому фестивалі всі учасники зможу випити смачної кави від наших партнерів. Тому на рахунок їжі можна не турбуватись, всі будуть ситі і нагодовані.

Чи буде вай фай на фестивалі?

Так і він буде FREE.

Фото / Медіа

Чи можна буде придбати фото і відео з фестивалю?

Всі три дні на нашому фестивалі буде проводитися професійна фото та відео зйомка від нашого партнера Flash Media! Всі бажаючі можуть переглянути і замовити фото і відео своїх виступів в реальному часі. Вартість — фото 35 грн, Відео — 1 камера 250 грн, монтаж з двох камер + заставка фестивалю + ім’я та прізвище учасника (титри) — 350 грн